КЕРІВНІ ОРГАНИ

У період між конференціями вищим керівним органом Профспілки є Рада Профспілки, яка складається із голів профкомів, керівників закладів, делегованих від первинних профспілкових організацій.

Для ведення поточної роботи конференція обирає із свого складу президію Ради Профспілки. Узвітному періоді до складу входили: Голова Профспілки Грівняк Г. М., заступник голови Профспілки Білоус Г.С., (НВК №48).Члени президії Білий С.П (Спеціальна школа №1), Соколова С.С (Я/С №77), Баліцька Г.Д (СШ №32), Смірнова П.А. (Гімназія №3), Левін І.І (ХАБАД), Сидорова О.В (Я/С №2), Хоменко Н.Б. (ЗОШ №14).

Президія

1.

Грівняк Галина Михайлівна

Голова Профспілки працівників освіти і науки м. Херсона

2.

Білоус Григорій Степанович

Заступник голови Профспілки працівників освіти і науки м. Херсона

3.

Лєвін Ігор Ілліч

Недержавне навчально-виховне об’єднання “Дошкільний заклад – спец. школа І-ІІІ ст. “ХАБАД” з поглибленим вивченням івриту та англійської  мови”

4.

Соколова Світлана Савеліївна

Херсонський ясла-садок №77 Херсонської міської ради

5.

Хоменко Ніна Борисівна

Херсонська загальноосвітня школа І-ІІ ст. № 14 Херсонської міської ради

6.

Сидорова Олена Володимирівна

Херсонський ясла-садок №2 Херсонської міської ради

7.

Баліцька Галина Дмитрівна

Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 32 Херсонської міської ради    

8.

Смирнов Павло Анатолійович

Херсонська  гімназія № 3 Херсонської міської ради

9.

Білий Сергій Павлович

Херсонська спеціальна загальноосвітня школа № 1 Херсонської міської ради

 

Рада

1.

Грівняк Галина Михайлівна

Профспілки працівників освіти і науки м. Херсона

2.

Білоус Григорій Степанович

Херсонський загальноосвітній  навчально-виховний комплекс № 48 Херсонської міської ради

3.

Лєвін Ігор Ілліч

Недержавне навчально-виховне об’єднання “Дошкільний заклад – спец. школа І-ІІІ ст. “ХАБАД” з поглибленим вивченням івриту та англійської  мови”

4.

Соколова Світлана Савеліївна

Херсонський ясла-садок №77 Херсонської міської ради

5.

Хоменко Ніна Борисівна

Херсонська загальноосвітня школа І-ІІ ст. № 14 Херсонської міської ради

6.

Сидорова Олена Володимирівна

Херсонський ясла-садок №2 Херсонської міської ради

7.

Баліцька Галина Дмитрівна

Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 32 Херсонської міської ради    

8.

Смирнов Павло Анатолійович

Херсонська  гімназія № 3 Херсонської міської ради

9.

Білий Сергій Павлович

Херсонська спеціальна загальноосвітня школа № 1 Херсонської міської ради

10.

Попова Алла Василівна

Дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки № 4

11.

Гончарова Олена Віталіївна

Херсонський навчально-виховний  комплекс “Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – гімназія” № 56 Херсонської міської ради

12.

Карпенко Андрій Васильович

Херсонський Таврійський ліцей мистецтв Херсонської міської ради (ТЛМ)

13.

Лисенко Світлана Миколаївна

Херсонський фізико-технічний ліцей при ХНТУ та ДНУ Херсонської міської ради

14.

Одінцова Світлана Георгіївна

Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 53 Херсонської міської ради

15.

Могилевська Олена Богданівна

Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради

16.

Трибушна Світлана Миколаївна

Херсонський ясла-садок  комбінованого типу № 36 для дітей з вадами мови Херсонської міської ради

17.

Кашперук Наталя Петрівна

Херсонський ясла-садок № 21 Херсонської міської ради

18.

Новгородський Володимир Вікторович

Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 31 з поглибленим вивчення історії та права Херсонської міської ради

19.

Шлома Олександр Іванович

Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 28  ім. О.С.Пушкіна Херсонської міської ради

20.

Демчук Олександр Іванович

Херсонська загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів  № 2 Херсонської міської ради

21.

Тарасенко Марина Ярославівна

Централізована бухгалтерія

22.

Кирилла Дмитро Олександрович

Юрист

23.

Старюк Вікторія Орестівна

Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 50 Херсонської міської ради

24.

Урум Олена Василівна

Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 24  -  із поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови Херсонської міської ради

25.

Георгієвська Інна Юріївна

Херсонська спеціалізована загальноосвітня школа  І-ІІІ ст. № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійськоїмовиХерсонської міської ради

26.

Середа Надія Євгенівна

Зеленівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 38 Херсонської міської ради

27.

Масс Олена Анатоліївна

Херсонський Будинок дитячої та юнацької творчості

28.

Бондар Лариса Дмитрівна

Херсонський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді

29.

Алєксєєнко Ірина Василівна

Херсонський ясла-садок № 39 комбінованого типу для дітей з вадами мови Херсонської міської ради

30.

Трофимова Любов Вікторівна

Херсонський ясла-садок № 76 Херсонської міської ради

Головна мета

Головною метою діяльності профспілки є:

Детальніше

Основи структури

Профспілка працивників освіти і науки м. Херсон об’єднує 160 первинних організацій на території м.Херсон

Серед них:

Детальніше

Профспілка

Детальніше